Biorezonans/Metapathia Racibórz
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Metapathia (TERAPIA NATURALNA)

Metapathia to metoda wykorzystująca informacje zebrane przez układ nerowy podczas skanowania organizmu.

Wysyłając impulsy o odpowiednich częstotliwościach specjalna maszyna jest w stanie określić w jakim stadium rozwoju choroby lub patologii jest dana komórka w ciele oraz przeprowadzić jej regenerację przez wysłanie fali korekcyjnej. 

 

Inaczej rzecz ujmując. Dzieki specjalnym elektrodą jesteśmy w stanie określić, czy dany staw, narząd są w stanie przed chorobowym, chorobowym lub zdrowym oraz przywracać schorowane rejony naszego ciała do prawidłowego funkcjonowania na poziomie komórkowo-energetycznym. 

 

Cała kuracja składa się z minimum 15 zabiegów, w których poddajemy skan dany obszar. Jeżeli zostaną zanotowane odchylenia od normy to na jednej wizycie jesteśmy w stanie do 10 miejsc stymulować do regeracji/naprawy. Wszytsko odbywa się na poziomie komórkowym. 

Metoda jest bezbolesna. 

Jest to alternatywa dla osób, które np. nie mogą mieć wykonywanych masaży czy terapii manualnej, ale także jest uzupełnieniem profilaktyki zdrowotnej dla każdego z nas. 

Jest to praca na innym poziomie niż techniki wykorzystywane w innych metodach. W połaczeniu mogą dać bardzo pozytywne rezultaty poprawy zdrowia na długi czas. 

Cena jednego zabiegu to 120 zł. Aby terapia była skuteczna potrzeba regularnej stymulacji przez minimum 15 zabiegów w odstępach co 1-2 dni. Czas zabiegu to od 30-60 min w zależności od rozległości problemu.

Na chwilę obecną przewidziane jest działanie (terapia) w obrębnie stawów obwodowych oraz kręgosłupa.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW:

-wiek ponizej 5 lat

- Ciąża

- Padaczka

- Choroby psychiczne

- Stan po udarze móżgu

- Nerwice natręctw

- Zaburzenia osobowości

- Histeria

- Psychozy

- Sztuczna zastawka serca

- Klipsy naczyniowe

- Implant Ślimakowy

- Implanty elektroniczne zasilane ruchem serca lub przepony

 

Zapraszam do kontaktu i do gabinetu

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X