Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Zespół

Bartosz Ruczaj - Fizjoterapeuta

 

Bartosz Ruczaj

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.

Swoją przygodę z fizjoterapią zacząłem od kontuzji stawu barkowego w pierwszej klasie liceum. Wtedy, gdy spędzałem czas na rehabilitacji w gabinecie coś mnie tchnęło, że warto iść w tym kierunku. Stało się! Dzisiaj po pięciu latach intensywnej nauki jestem magistrem fizjoterapii. Na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie zbierałem w wielu placówkach służby zdrowia oraz szpitalach na terenie Wrocławia.

W wolnym czasie pracowałem w szkole jogi, dojeżdżałem do pacjentów współpracując z różnymi firmami oraz jestem współtwórcą prywatnego gabinetu rehabilitacji we Wrocławiu.

Oprócz tytułu naukowego, ukończyłem także wiele ciekawych szkoleń oraz kursów zawodowych, dzięki którym poszerzyłem swoją wiedzę na temat nowych i skutecznych technik pracy z pacjentami. Skuteczna praca z pacjentem jest moją życiową misją oraz celem rozwoju osobistego i zawodowego. Wolne chwile spędzam na czytaniu oraz szkoleniu się, aby nigdy nie zabrakło mi pomysłów do rozwiązania problemu.

Teraz postanowiłem otworzyć swój gabinet rehabilitacji i fizjoterapii w Raciborzu, aby także mieć okazję pomóc właśnie Tobie! 

 

Proszę czekać...                                                                                     Proszę czekać...

 

Certyfikaty:

 

Agata Szczepaniak

Agata Szczepaniak

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - mgr fizjoterapii.

Zanim zostałam mamą, zajmowałam się rehabilitacją ortopedyczną - leczeniem pacjentów po urazach oraz ze schorzeniami kręgosłupa i stawów, z czego czerpałam wiele radości i satysfakcji. Ale prawdziwą pasję odkryłam później. Zmagając się z trudnościami po własnym porodzie uświadomiłam sobie, jak ważna dla kobiety jest w tym okresie fachowa opieka fizjoterapeuty i jak trudny jest do niej dostęp.

Postanowiłam zająć się tą dziedziną i pomagać kobietom w każdym wieku, z wszelkimi problemami kobiecej natury. Pokazać im, że mają prawo czuć się komfortowo i nie muszą godzić się na życie ze swoimi dolegliwościami. Nawet po porodach albo po menopauzie. Wykorzystuję do tego umiejętności zdobyte na licznych kursach i szkoleniach, ale nie przestaję się dokształcać. Serdecznie zapraszam!

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X