Suplementy na stawy
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Suplementy na stawy

2023-04-23

Silne stawy, więzadła i sprawne mięśnie. Wysokiej jakości suplementacja to opcja żeby zdrowo pracować, trenować i żyć :)

Wiesz, że z samego "zdrowego" jedzenia nie dostarczysz odpowiedniej ilości składników odżywczych? Czy jakość suplementów wyznacza ich cena?

Temat wzmacniania Waszych stawów, więzadeł i kości jest ciągle poruszany podczas wizyt. Dodatkowo osoby aktywne sportowo chcą poprawiać własny metabolizm, aby osiągać jeszcze większe efekty treningowe albo utrzymać odpowiednią masę ciała.

Od około 10 lat aktywnie uczestniczę w przeszukiwaniu, testowaniu i sprawdzaniu tego co można z pełną odpowiedzialnością polecić osobie, która chce dołożyć do swojego trybu życia element taki jak bardzo dobrej jakości suplementacja.

Mając na myśli bardzo dobrej jakości suplementacja to odpowiednio skomponowany skład. Nie zawsze jesteśmy w stanie na tu i teraz określić jakiego jednego składnika makro czy mikro nam brakuje. Dlatego najczęściej w składzie suplementu pojawia się ich kilka, które pod kątem biochemicznym mają wspierać swoje działanie poprzez odpowiednia syntezę. To daje możliwość odpowiedniej zmiany składników tak jak potrzebuje tego organizm.

Daje to większe prawdopodobieństwo skuteczności preparatu ale także jego bezpieczeństwo dla Nas.

To tak jak w silnikach samochodowych odróżniamy wiele rodzajów Olejów w zależności od typu silnika, mocy i budowy. Tak samo jest z Nami.

Na chwilę obecną trend jakości na rynku wyznacza cena... dlaczego?
Żeby stworzyć suplement potrzeba różnych surowców. Najczęściej kilka, pozyskiwanych w różnych rejonach przez różne firmy. Ich cena różni się od ich jakości albo czystości... To tak jak na opon do samochodu... Możesz kupić najbardziej znaną oponę, której producent użył najlepszej jakości mieszanki gumy...ma testy, laboratoria i analizy... albo o 80% tańszą oponę NO NAME z chin, o której wiesz tyle co nalepka na niej... ale prawdziwy test będzie na drodze... Czy te 3m drogi hamowania więcej uratują komuś życie czy nie....

Dlatego warto szukać firm godnych zaufania z lepszą jakością i bardzo dobrymi składnikami oraz testować odczucia własne.

Ja ze swojej strony na dzisiaj mogę powiedzieć, że po testach na sobie bardzo dobrze czuje się po suplemencie, który wzmacnia moje więzadła i stawy, które mocno nadwyrężam podczas pracy w gabinecie.

Link do sklepu online: https://ruczi.wellu.eu/shop/products/item/101/10911/850788,physio-sport-peptide-complex.html?__country=PL


« powrót


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X