Suplementy na stawy
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Suplementy na stawy

2015-03-23

O suplementach na stawy słów kilka...

O suplementach słów kilka.

Nie od dziś wiadomo, że Polska przeżywa rozkwit w naturalne preparaty zdrowotne oraz linie kosmetyczne. Z praktyki gabinetu bardzo często spotykam się z pytaniami o suplementy, które mają pomóc w regeneracji stawów. Jeszcze do pewnego czasu, z zasady odpowiadałem, że to nie moja działka i proszę iść do apteki czy lekarza, bo oni tym żyją więc powinni wiedzieć. Z czasem, zauważyłem, że w mojej rodzinie także zaczęła się era na polepszacze zdrowia tego typu. Powoli temat stawał się co raz bardziej powszechny i interesujący, a więc trzeba się było temu przyjrzeć z bliska. Po przeglądnięciu rynku oraz rozmowach z pacjentami, niestety nie znalazłem zbyt wielu osób, które były zadowolone ze stosowania czegokolwiek na stawy. No cóż nigdy nikt cudów nie obiecywał, jeżeli się nie dba przez 30 lat o swoje stawy to seria 4 opakowań suplementu nie naprawi tego od tak. Idąc dalej, żeby nie odmawiać pomocy swoim pacjentom, trzeba było przetestować coś co wydało się interesujące na sobie i najbliższej rodzinie, aby z czystym sumieniem polecić coś obcej osobie.

Teraz może zabrzmi to jak reklama, ale jak coś jest warte polecenia i ma sprawdzoną skuteczność to chyba warto o tym wspomnieć? Skoro już wyrobiłem sobie zdanie na ten temat to go nie zmienię. Nie mogę przejść obojętnie obok preparatu, który został wynaleziony przez Polaków i u nas jest produkowany, a nie zagraniczne przedsiębiorstwo. A co najważniejsze od prawie roku ja, moi rodzice i parę osób z rodziny stosuje regularnie suplement jakim jest naturalny kolagen( www.perfect-coll.pl) Tak jesteśmy zadowoleni, powoli i sukcesywnie zachodzą ciekawe zmiany w organizmie i wiem, że nic innego bardziej do mnie nie przemówi. Dlaczego? Dlatego, że miałem okazję osobiście poznać osoby, które robią to wszystko od podszewki. Nie jest to kolejny koncern, który idzie w masowość i jakieś tam badania. Najważniejsze, że osoby które to tworzą, myślą jak pomóc sobie i innym w pewnych zdrowotnych problemach przez co dodają do tego więcej serca i są bardziej zaangażowane w tworzenie.

 

Podsumowując warto dobrze rozejrzeć się na rynku suplementów diety, które mają nam pomagać w regeneracji i opóźnianiu starzenia się naszych stawów. Mamy duży wybór, więc dobrze jest przeskanować składy, firmy oraz to ile preparat jest na rynku. Czasami warto się skonsultować z osobami, które mają na ten temat wiedzę i pomogą coś znaleźć.


« powrót


Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X