Atrakcyjna mama
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Atrakcyjna mama

ATRAKCYJNA MAMA

Program ATRAKCYJNA MAMA  skierowany jest do świeżo upieczonych mam. Składa się z 4 lub 5 spotkań i odbywa się w ich domach.

Taka forma pozwala mi przyglądnąć się z bliska opiece mam nad maluchami i niwelować ich złe nawyki, generujące przeciążeniowe bóle i inne, poważniejsze problemy. Tłumaczę, jakie objawy i połogowe dolegliwości są normalne i wyłapuję nieprawidłowości.

Dobieram indywidualne, niepochłaniające wiele czasu ćwiczenia (niektóre można nawet wykonywać w czasie karmienia piersią). Wysłuchuję i doradzam w dylematach pierwszych dni z nowym członkiem rodziny. Też jestem mamą.

Podczas pierwszego spotkania tłumaczę, jak kobiety powinny zachowywać się od najwcześniejszych godzin po porodzie (zarówno siłami natury jak i po cesarskim cięciu), żeby uniknąć niepotrzebnych, a jednocześnie przykrych powikłań oraz pomóc szybko powrócić swojemu ciału do formy. Warto wykorzystać pierwsze tygodnie po porodzie, kiedy ciało jest plastyczne (ciągle działają jeszcze hormony porodowe - relaksyny) i można je łatwo kształtować.

Dzięki tzw. "okienku hormonalnemu" można w tym okresie pracować z dobrymi efektami także nad utrwalonymi zaniedbaniami po poprzedniej ciąży. 

Więcej o programie: www.atrakcyjnamama.pl


Kontakt do mgr Agaty Szczepaniak: tel: 504325873

Fizjoterapia Kobiet Racibórz

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X