Detox limfatyczny
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Detox limfatyczny

DETOX LIMFATYCZNY


Układ limfatyczny to otwarty układ naczyń i przewodów, którymi płynie płyn ustrojowy zwany limfą. System naczyń chłonnych połączony jest z układem krążenia krwi. Układ limfatyczny odpowiedzialny jest za wyprowadzanie m.in. trucizn, zwłaszcza bakteryjnych i grzybiczych z organizmu. Inaczej mówiąc jest to obrońca organizmu przed zakażeniami. To dzięki temu systemowi możemy mówić o swojej odporności. Niestety jest to układ, o którym bardzo często zapominamy i nie dbamy o to, aby właściwie funkcjonował. Opierając się na szerokiej wiedzy praktycznej, bardzo dobrze wyszkolonych hirudoterapeutów ze wschodu oraz znajomości fizjologii narządów wewnętrznych naszego ciała, powstał program, dzięki któremu każdy z Nas jest w stanie przywrócić harmonię w swoim organizmie, a zwłaszcza układzie limfatycznym i organach wewnętrznych.

Możemy tutaj mówić o przepłukaniu i wymianie oleju w naszym pojeździe, jakim jest ludzkie ciało. Często stosujemy, różne diety, korzystamy z suplementów, ćwiczymy i dbamy o siebie, ale ta skuteczność może być ograniczona, jeżeli nasz układ limfatyczny oraz narządy wewnętrzne nie są w odpowiedniej kondycji.

Dlatego DETOX LIMFATYCZNY jest polecany praktycznie każdemu z Nas w celu profilaktyki naszego zdrowia. Oczywiście możemy wymienić wiele jednostek chorobowych, które powinny się poprawić po tym kompletnym systemie czyszczenia naszego ciała.

Detox limfatyczny zalecany jest dla osób, nie mających problemów zdrowotnych (aktualnie) i chcących poprawić funkcjonowanie organizmu.

Zalecany jest także przy: Chorobach reumatycznych, bólach kręgosłupa (rwa kulszowa, rwa udowa, bóle L-S, rwa barkowa, ZZSK) przepuklinach kręgosłupa, chorobach zwyrodnieniowych stawów i kości, zapalenia stawów, bóle nocne, zastoje poranne w mięsniach, nadciśnienie tętnicze, migrena, żylaki kończyn dolnych, zastoje w naczyniach limfatycznych, niedowładach i zespołach uciskowych nerwów obwodowych, bezpłodność, fibro mięśniaki i fibro gruczolaki macicy, zespół bolesnego miesiączkowania, zapalenie gruczołu piersiowego, przewlekłe zapalenia wątroby, błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, łuszczyca, krwiaki podskórne, krwiaki i obrzęki pourazowe, bóle głowy, bóle stawów (kolana, stawy skokowe, łokcie, braki, dłonie), zaparcia, osłabienie organizmu (brak siły witalnej, przemęczenie) , alergie skórne, przeciążenia, urazy, stłuczenia, trądzik i wiele innych problemów, które codziennie Nas atakują.

 

W cenie programu:

Czas : 16 tygodni

Ilość wizyt: 32 (1x w tygodniu hirudoterapia, 1x terapia narządów wewnętrznych)

Dodatki:

1) Pakiet naturalnego wyciągu z 21 ziół (4 miesięczne zaopatrzenie na start)

PIEPRZ CAYENNE:

wspomaga lepszą przemianę materii

IMBIR LEAKRSKI:

posiada właściwości odkażające

LAWENDA:

wpływa na zmniejszenie stanu napięcia nerwowego

LUCERNA SIEWNA:

pomaga w hamowaniu procesu starzenia się

DZIKA RÓŻA:

zawiera bardzo dużo naturalnej witaminy C

ZIELONA HERBATA:

wspiera proces odchudzania i oczyszczania z toksyn

PRAWOŚLAZ LEKARSKI:

wspomaga niwelowanie infekcji górnych dróg oddechowych

ŻEŃ-SZEŃ:

posiada właściwości prokognitywne

CZERWONA KONICZYNA:

wspiera układ krwionośny

MECH IRLANDZKI:

ma działanie antybakteryjne

KOPER WŁOSKI:

poprawia perystaltykę jelit

TYMIANEK:

działa jak naturalny antybiotyk

CYNAMON:

działa przeciwzapalnie

SKRZYP POLNY:

wspiera poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci

LUKRECJA:

wspiera terapie chorób autoimmunologicznych

ASHWAGANDHA:

wpływa na lepsze samopoczucie i układ nerwowy

KARDAMON MALABARSKI:

pobudza wydzielanie soków trawiennych

CZARNY BEZ:

wspiera walkę z infekcjami

GUARANA:

pobudza organizm do działania

KURKUMA:

 

wspiera naturalne funkcjonowanie organizmu

 

 

 

2)5 sesji Floatingowych w RehaFloat wRaciborzu. /www.rehafloat.pl/

 

3) Indywidualne konsultacje z Ambasadorką Piękna Firmy Souvre Aleksandrą Ruczaj oraz dobranie i wykonanie 5 zabiegów Anti-Age falą radiową, aparaturą firmy Sineson.

 

CENA: 6800 zł

informacje szczegółowe oraz możliwość zapisania się na zabiegi w gabinecie RehaFix na ul. Ocickiej 4 w Raciborzu lub pod numerem telefonu 733-333-814

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X