Żywienie zgodne z medycyną chińską TCM online
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Energetyczne odżywianie narządów

TCM Racibórz, medycyna chińska racibórz

 

 

 

Indywidualny program żywieniowy, dobrany do Twojej kondycji zdrowotnej, a wszystko zgodnie z Medycyną Chińską.

 

Praca w różnych warunkach (stres, pośpiech, monotonnia, pęd na wynik itd...). Przeżycia oraz towarzyszące im emocje, przebyte choroby, dolegliwości czy przeprowadzone operacje, to nasza codzienność, która serwuje Nam obciążenia, praktycznie każdego układu w naszym ciele.

 

Kiedy ewidentnie czujesz, że coś w Twoim organiźmie szwankuje, dobrze wiem, że pierwsze co to decydujesz się zmienić odżywianie. Witamina C by wzmocnić odpornośc, unikanie soli przy obrzękach lub zmniejszenie kaloryczności posiłków, gdy przybyło trochę kilogramów. Czasami organizm sam nie pozwala na konkretne produkty, co idzie poczuć np. w przypadku zgagi.

 

Zazwyczaj sięgamy do powszechnych źródeł informacji oraz nie analizujemy tego, że to co dobre dla ogółu to nie zawsze dobre dla mnie... Trzeba się zastanowić czy te rozwiązania są poprawne akurat dla Ciebie? Czasami stosowanie takich metod może nawet rozjechać nasz organizm i jeszcze bardziej pogłębić problem.

 

Dlatego warto wiedzieć, jaki system odżywiania jest najwłaściwszy w danym momencie. Żywnością możemy odpowiednio pokierować energię w naszym ciele tak, aby wspomóc jego regenerację oraz by wzmocnić i wesprzeć je trakcie chwilowej dyshramonii. Żywność bogata w energię witalną, odpowiednie jej dobranie w swojej diecie, łączenie, doprawianie oraz metody przygotowywania posiłków są informacją dla naszego organizmu, dzięki której konkretnie wie, co ma wzmocnić, co poruszyć, a czego się pozbyć.

 

Energetyczne Odżywianie Narządów to program indywidualnie dopasowany do Ciebie. Niezależnie od tego czy chcesz profilaktycznie wzmocnić i utrzymać dobrą kondycję swojego organizmu czy może potrzebujesz wsparcia przy istniejących dolegliwościach.

 

To 3 spotkania w przeciągu ok 3 miesięcy podczas, których ułożę dla Ciebie specjalne zalecenia zgodnie z Tradycyjną Chińską Medycyną. Produkty zalecane do spożycia oraz te, które trzeba ograniczyć. Korzystne metody przygotowywania żywności oraz terapeutyczne zioła wzmacniające efekty.

 

Zaczniemy od analizy Twojej osoby. Otrzymasz informacje na co szczególnie zwrócić uwagę, aby prawidłowo udzielić odpowiedzi w otrzymanej ode mnie ankiecie. Pierwsze spotkanie jest najdłuższe i ustalamy plan działania. Kolejne spotkania ustalamy indywidualnie, odbywają sie one mniej więcej co ok 6 tygodni. Przez ten czas jesteśmy w stałym kontakcie. Dobrze wiem, że kiedy wprowadzamy zmiany to potrzebne jest wsparcie.

 

Niezależnie jaki jest Twój powód wzięcia udziału w programie:

 

   • usprawnisz swoje zdrowie, wzmocnisz ciało dzięki czemu pomnożysz swój dobrostan, zobaczysz różnicę w swoim samopoczuciu, relacjach z innymi oraz w efektach w pracy.
   • nauczysz się dostrzegać potrzeby swojego organizmu za sprawą wysyłanych symptomów, które wesprzesz odpowiednim doborem posiłków. Zmiany pór roku, przeżywane emocje, czas większego stresu czy relaksu wymagają odpowiedniego dopasowania pozywienia aby organizm był jak najbliżej balansu. To wtedy ma możliwość zachować zdrowie na długo.

   • Nauczysz się ,które produkty żywnościowe sprzyjają Twojemu aktulanemu obrazowi zdrowia oraz dowiesz się jak z nich korzystać aby wyciągnąć dla siebie maksimum potencjału witalnego,

   • poczujesz lekkość w ciele i umyśle

   • jeśli Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, a dotychczasowe diety nie dawały efektów, zapewne dowiesz się co jest tego powodem

   • zobaczysz zmiany w swoim obrazie zdrowia, jeśli towarzyszą Ci np. Hashimoto, insulinoproność, nadwaga, obrzęki, problemy trawienne, sucha skóra, zmęczenie i ospałość, pogorszone samopoczucie,

   • wesprzesz swój organizm w detoksie, dzięki czemu uruchomisz procesy naprawcze w ciele (zdecydowanie nie będziemy robić głodówki, a skorzystasz z potencjału energetycznego produktów żywnościowych wspierających detoks).

   • dostroisz się do energii sezonu, dzięki czemu deszczowa aura jesieni lub letnie upały nie będą sprawiać Ci problemu

 

Bezpośrednie zapisy i szczegółowe informacje:

Aleksandra Ruczaj -> tel. 509 058 232   e-mail: ruczajaleksandra@gmail.com 

Koszt 3 spotkań na żywo lub online 450 zł 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X