Fizjoterapia ginekologiczna Racibórz | RehaFix
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Fizjoterapia Kobiet

Bezpośredni kontakt do mgr Agaty Szczepaniak: tel: 504325873


Fizjoterapia Kobiet w Raciborzu

Problemy takie jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego, zaparcia, biegunki, nietrzymanie stolca, bolesne miesiączki i owulacje, bolesne współżycie i wiele innych mogą mieć przyczynę w złym funkcjonowaniu dna miednicy.

 

Przyjdź i opowiedz o swoim problemie, być może po raz pierwszy w życiu.

 

Realizuję również program Atrakcyjna Mama TM skierowany do kobiet w ciąży i okresie okołoporodowym (www.atrakcyjnamama.pl). Wytłumaczę Ci, jak powinnaś zachowywać się od pierwszych godzin po porodzie, aby maksymalnie pomóc Twojemu ciału powrócić do formy i uniknąć niepotrzebnych, a jednocześnie przykrych powikłań. Zajmę się Tobą po powrocie ze szpitala, a jeśli uznasz to za potrzebne, odwiedzę Cię jeszcze w nim. Nauczę Cię bezpiecznych ćwiczeń i zachowań w opiece nad maluchem.

Fizjoterapia Racibórz

Fot. Katarzyna Kubik

Zapraszam także kobiety w ciąży(za zgodą lekarza prowadzącego) i po porodzie (koniecznie z bobasami!), na zajęcia Pilates.

Wysłucham i doradzę. Też jestem mamą.

 

Być może przechodzisz połóg i niepokoi Cię nawał pokarmu, rozejście mięśni brzucha (tzw. kresy białej),  silny ból krocza albo rany poopercyjnej czy brzuch nie zmniejszający się z upływem czasu. Być może nie jesteś w ciąży ani w połogu, nie dotyczy Cię problem nietrzymania moczu itp., ale dokucza Ci zastarzała blizna po cesarskim cięciu, ból kręgosłupa, głowy, stawów... Może chcesz poprawić swoją sylwetkę albo skorzystać z dobrodziejstw masażu. Kobieto, pamiętaj, że MASZ PRAWO CZUĆ SIĘ DOBRZE. Zapytaj. Doradzę, pomogę albo skieruję Cię do specjalisty, który na pewno upora się z Twoim problemem.

 

Bezpośredni kontakt do mgr Agaty Szczepaniak: tel: 504325873

 

 

Serecznie zapraszam do zapoznia się ze szczegółowymi informacjami na temat terapii na poszcególnych stronach. 

 

Oto pojęcia jakie towarzyszą tej terapii: 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X