Kontakt - Gabinet rehabilitacji i fizjoterapii Racibórz
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Kontakt

Zapraszam do gabinetu
Rehafix Bartosz Ruczaj
Gabinet Rehabilitacji i Fizjoterapii

ul. Ocicka 4 ( I PIĘTRO) obok sklepu BIGA OUTLET
47- 400 Racibórz

Czynne pon-pt od 10.00 do ostatniego pacjenta

 
Zadzwoń lub napisz

Masaże — Racibórz

Zmagasz się z bólem pleców, szyi, ramion lub nóg? A może jesteś w ciąży i rosnący brzuch powoduje przeciążenie pewnych grup mięśni, więc szukasz pomocy, aby odzyskać komfort codziennego funkcjonowania? Jeżeli na któreś w tych pytań odpowiedź brzmi: tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu masażu w Raciborzu. Prowadzimy w nim profesjonalną terapię kręgosłupa oraz rehabilitację, ukierunkowaną również na typowo kobiece problemu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Rehabilitacja kręgosłupa — Śląsk

Ból kręgosłupa potrafi zrujnować życie — niezależnie od tego, czy budzisz się z nim rano, czy zaczynasz odczuwać go dopiero po kilku godzinach pracy w pozycji siedzącej. Kiedy doraźne środki, takie jak maści czy tabletki nie przynoszą oczekiwanych efektów, a Ty cierpisz coraz bardziej, to znak, że czas na rehabilitację. Niebanalne, wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów zabiegi mają pozytywny wpływ nie tylko na masowany obszar, ale również na całe ciało. Techniki ich wykonywania dobieramy indywidualnie do potrzeb oraz wymagań każdego z naszych Pacjentów. Ofertę kierujemy do osób z całego Śląska.

Szkoła rodzenia: Racibórz

Dno miednicy to dla kobiety niezwykle ważny obszar ciała, o którym zazwyczaj przypominamy sobie, kiedy zaczynają dokuczać nam problemy takie jak nietrzymanie moczu, stolca, bolesne miesiączki czy dyskomfort podczas współżycia. Za wiele z tych dolegliwości obarczamy okres ciąży oraz połogu. Tymczasem — skuteczna fizjoterapia podjęta już w czasie oczekiwania na dziecko, a później również połogu pozwala uniknąć bólu. W ramach szkoły rodzenia oferujemy zajęcia pilates, jak również przygotowanie do okresu po porodzie. Dzięki naszej pomocy szybciej wrócisz do formy i odzyskasz świetną sylwetkę. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu.Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X