terapia antycellulitowa, masaż na cellulit Racibórz,
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Strefa Beauty

 

Strefa Beauty - Modelowanie ciała i zabiegi anti-aging

Wykorzystując rewolucyjną technologię aparatury Sineson wykonujemy zabiegi z zakresu liftingu skóry twarzy oraz modelowania całego ciała i walki z jego niedoskonałościami.

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Sineson to najmocniejszy system wykorzystujący fale radiowe do profesjonalnych zabiegów odmładzających i spalających tkankę tłuszczową. Urządzenie te wykorzystuje innowacyjną technologię poświadczoną badaniami klinicznymi, kompatybilną z fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym! Aparatura ta wzmacnia metabolizm komórek i uaktywnia ich 100% potencjał! Wpływa na neokolagenezę – stymuluje produkcję nowego kolagenu, aktywuje fibroblasty i wpływa bezpośrednio na włókna kolagenowe – zapewniając i odzyskując młodość skóry.

Dzięki technologii fali radiowej, zabiegi te są bezpieczne dla pacjentów z chorobą nowotworową oraz z chorobami autoimmunologicznymi.

Zabieg RF jest wyjątkowo przyjemny, odczuwamy jedynie łagodne ciepło.

Obszar działania i efekty

Specjalnie dobrany zakres częstotliwości fali radiowej pozwala na uzyskanie efektownych rezultatów w walce z cellulitem. Wyszczupla i modeluje całą sylwetkę, szczególnie skupiając się na newralgicznych partiach takich jak:

ramiona, brzuch, biodra, pośladki oraz uda, a także drugi podbródek.

Technologia RF również sprzyja spłycaniu i usuwaniu zmarszczek oraz działa przeciwstarzeniowo. Świetnie ujędrniania skórę całego ciała. Ten specjalnie dobrany zakres fal wykorzystujemy także w pracy ze świeżymi bliznami, w celu przyspieszenia gojenia np. po operacjach.


Wstępne efekty obserwujemy już po pierwszym działaniu! Jednak trwałe rezultaty osiągniemy po wykonaniu serii indywidualnie dobranych zabiegów.


 
 
 

 modelowanie sylwetki, walka z cellulitem Racbórz

 

 

zabiegi na cellulit racibórz

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X