suplementy diety
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

E-sklep / Suplementacja

W gąszczu informacji dostępnych w Internetowym świecie, istnieje wiele „fake newsów”, które ciężko oddzielić od prawdy.

 

Dotyczy się to praktycznie każdego tematu, jaki by nie poruszyć. To samo zjawisko dotyka Nas w życiu codziennym. Dosyć często w rozmowach z bliskimi z rodziny i dalszymi znajomymi, szukamy potwierdzenia lub informacji na dany temat, licząc, że odciążą Nas od trudu szukania i czytania na własny rachunek.

 

Najgorszy element to fakt, iż przesadzamy z „samo” leczeniem Siebie i bliskich biorąc chociażby rady lub pozostałe leki od mamy, babci czy dziadka, kiedy wydaje Nam się, że boli Nas podobnie i skoro Im pomogło to Nam też... Już teraz proszę, NIGDY tak nie rób. To się może skończyć bardzo źle...

 

Chciałbym przejść do tematu, który jest znany wszystkim od lat. Oczywiście znajdą się zawsze dwa obozy. Za i przeciw. Jedni będą argumentować fakt zdrowiem, wiedzą i badaniami, a drudzy, że to moda, nabijanie w butelkę i wyciąganie pieniędzy od ludzi. Tak, też twierdzę, że obie strony mogą mieć i pewnie mają rację... Jednak Ja od wielu lat stoję za tymi pozytywnymi, którzy wiedzą i doświadczeniem popierają różnego rodzaju suplementy diety, które występują na naszym rynku.

 

Sam też w wielu przypadkach testowałem i analizowałem swoje odczucia oraz najbliższych, odnośnie danego produktu. Chciałbym, żeby istniały produkty idealne. Bezpieczne dla każdego, przyswajalne w 100% i w dobrej cenie.

 

Niestety wśród Nas jest taka złożona i duża różnorodność, że ciężko jest osiągnąć tak idealny produkt.

 

Stworzyłem tą zakładkę na stronie swojego gabinetu, ponieważ od dobrych kilku lat współpracuje i korzystam z produktów jednego sklepu internetowego, który ciągle poszerza i modyfikuje swoją gamę produktową. W najbliższym czasie także, zostanie otwarte własne laboratorium, które jeszcze bardziej będzie mogło dbać o bezpieczeństwo i jakość produktów.

 

Nie pisałbym tego, gdybym nie chciał, aby moi pacjenci (oraz osoby, które wejdą na stronę gabinetu) zostali aktywnymi klientami sklepu i mogli korzystać z całej gamy produktów zdrowotnych, które zwiększą efekty terapii i poprawią zdrowie.

 

Dlaczego tak?

Uzasadnień mogę pisać na 100 stron tylko pytanie, kto będzie chciał to czytać? :)

 

Jeżeli jesteś osobą, która:

 

To myślę, że sprostam tym wymaganiom :), bo wiem z kim współpracuje :)

 


Wcześniej nadmieniłem dlaczego, chce polecać suplementy i różne produkty.

Teraz drugi bardzo ważny powód:

 

Moim osobistym marzeniem jest rozbudowa i poszerzenie działalności związanej z działaniem gabinetu. Do tego sama praca rąk nie wystarczy. Trzeba szukać dodatkowych źródeł dochodu, które uczciwie pomogą zarobić na kolejne etapy rozwoju gabinetu.

 

Zostając klientem, polecając Mnie jako osobę, u której można zakupić suplementy (w Polsce, ale także wysyłka na Europę), dajesz możliwość rozwinięcia się lokalnemu biznesowi, który będąc w nowym miejscu na mapie Raciborza, czy okolicy da nowe miejsca pracy i zadba o mieszkańców w odpowiednich cenach i jakości.

 

Twoje korzyści to zbieranie rabatów na kolejne zakupy, aby produkty były tańsze i częściej gościły u Ciebie w domu :)

 

Bez marketingowych gadek, bez owijania, bez obiecywania... Realna prawda i propozycja korzystania ze zniżki na produkty oraz dostęp do nich 24 h/ 7 dni w tygodniu z dostawą kurierską pod drzwi. Do tego moja opieka i pomoc :)

 

Zapraszam Cię do skorzystania z oferty    (KLIKNIJ, WYBIERZ KRAJ i WYPEŁNIJ FORMULARZ - całość 2 min) 

 

Pozdrawiam

Bartek Ruczaj

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X