Terapia bólu w ciąży Racibórz, bóle w ciąży Racibórz | RehaFix
Telefon 733-333-814 E-mail kontakt@rehafix.com.pl

Terapia bólu w ciąży

Bóle w ciąży — Racibórz

Ciąża to jeden z najbardziej ekscytujących dla kobiety etapów w życiu, który jednak nie zawsze przebiega tak, jakby tego chciała przyszła mama. Radość z oczekiwania na dziecko bywa zakłócona bardzo często przez trudne do wytrzymania bóle pleców, ramion, głowy. Rosnący brzuch, niedostatecznie rozwinięte mięśnie, które go podtrzymują, jak również przesunięcie środka ciężkości ciała sprawia, że najbardziej cierpi kręgosłup, ale też miednica czy nogi. Kobieta nie jest w stanie dłużej stać ani znaleźć wygodnej pozycji do spania. Na szczęście odpowiednio dobrana terapia pod okiem doświadczonych specjalistów potrafi zdziałać cuda. Jeżeli jesteś zainteresowana leczeniem bólu w ciąży — zgłoś się do naszego gabinetu w Raciborzu.

Poczuj ulgę od bólu w ciąży — zaufaj specjalistom z REHAFIX

Ciąża bez komplikacji jest stanem, w którym kobieta może korzystać z różnych zabiegów poprawiających jej komfort psychiczny i fizyczny. Nie każdy ból podczas tych 9 miesięcy świadczy o problemach, jednak każdy należy skonsultować z lekarzem prowadzącym. W przypadku braku przeciwwskazań możemy wykonać masaże, delikatną akupresurę, a także popularne oklejanie specjalnymi taśmami, czyli kinesiotaping. Ta ostatnia metoda pozytywnie wpływa na odciążenie mięśni, zapobiegając wielu przykrym dolegliwościom i wspomagając codzienne funkcjonowanie.

REHAFIX — oddaj się w czułe ręce specjalistów od leczenia bólu w ciąży

Magister Agata Szczepaniak to doświadczona fizjoterapeutka, która pomogła już wielu kobietom w ciąży. Dzięki praktyce oraz ciągle poszerzanym umiejętnościom z troską pochyla się nad potrzebami pań oczekujących dziecka. Co więcej — sama jest mamą, więc problemy Pacjentek zna również z doświadczenia. Jeżeli szukasz ulgi w bólu, chcesz zadbać o przeciążone mięśnie, odzyskać spokój i poczuć się zrelaksowana — skorzystaj z oferty REHAFIX z siedzibą w Raciborzu. Umów się już dziś na pierwszą wizytę — zapraszamy!


TERAPIA BÓLU WYSTĘPUJĄCEGO W CIĄŻY – zaufaj profesjonalnemu fizjoterapeucie w Raciborzu

Kobiety często w trakcie dziewięciu miesięcy ciąży doświadczają bólu kręgosłupa, stawów czy głowy. Zdarza się, że nie mogą liczyć na pomoc fizjoterapeuty właśnie z uwagi na swój stan. Tymczasem, jeśli ciąża przebiega prawidłowo i nie występuje zagrożenie wystąpienia przedwczesnego porodu (zawsze prosimy o taką informację lekarza prowadzącego), można zaproponować przyszłej mamie bezpieczną, a co najważniejsze, skuteczną terapię manualną.

Wybierz doświadczonego rehabilitanta z REHAFIX w Raciborzu

Uwalniając bolesne punkty, stosując kinesiotaping lub delikatne techniki rozluźniające, a także wykonując masaż, np. pleców, można przynieść Pacjentkom w ciąży dużą ulgę. Serdecznie zapraszamy do naszego Gabinetu fizjoterapii ginekologicznej w Raciborzu!

 

Bezpośredni kontakt do mgr Agaty Szczepaniak - numer telefonu: 504325873

Fizjoterapia Kobiet Racibórz

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X